×

Pozostańmy w kontakcie

I Love Travels

Biuro podróży, turystyczne wyjazdy zorganizowane na wyjazdy letnie i zimowe obejmujące narty, snowboard, windsurfing oraz kitesurfing. Szkolenia, kursy, wyjazdy integracyjne dla firm.

więcej informacji o biurze podróży

Kontakt

+48 696 054 104
+48 606 103 433
rezerwacje@ilovetravels.pl
kontakt@ilovetravels.pl
biuro@ilovetravels.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Biuro Podróży ILoveTravels.pl

Realizacja: Worfordis.pl

FORGOT YOUR DETAILS?

wyjazdy na
Snowboard

Chcesz poczuć wolność, bliskość natury i cieszyć się jazdą po najlepszych snowparkach? Zapraszamy na Nasze wyjazdy na snowboard, na których poznasz wspaniałych ludzi i podszkolisz swoje umiejętności snowboardowe.

Livigno

Alpe di Susi

Dolomity

Austria

Kursy i szkolenia snb

prowadzone przez doświadczonych
instruktorów

Snowboard
sezon 2023/2024

Sezon zimowy 2023/2024 zaczynamy już 9. grudnia naszym legendarnym wyjazdem na  Winter Camp w Livigno. Ferie w Alpach spędzimy we włoskich Dolomitach i w najlepszych polskich kurortach. Zaś zakończenie sezonu uczcimy w super atmosferze podczas Spring Campu w Val di Sole w marcu oraz na Spring Camp w Livigno w kwietniu.

Szkolenia snb, czyli
ferie w Alpach

Jadąc z Nami masz gwarancję spędzenia czasu w doskonałej atmosferze oraz w gronie miłych ludzi. Nasze wyjazdy kierujemy do miłośników białego szaleństwa, a kursy snowboardowe wprowadzą Twoją technikę jazdy na wyższy poziom niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz, czy może szukasz wrażeń w snowparku lub poza trasami w miękkim puchu. Sprawdź oferty na ferie w Alpach, zobacz wyjazdy w nadchodzącym sezonie i jedź razem z Nami.

Najbliższe wyjazdy na snowboard i narty
w Polsce i za granicąMasz pytania do oferty?

Zadzwoń do nas!

+48 606 103 433

Co zapewniamy?

Wyjazdy z I Love Travels to aktywny wypoczynek w doskonałej atmosferze. Starannie przygotowane oferty i profesjonalna organizacja są gwarancją udanych wakacji. Zapewniamy dużo dodatkowych atrakcji oraz gry i zabawy integracyjne. Z nami nie będziesz się nudził!

Zakwaterowanie
Hotel / Pensjonat

Transport
Samolot / Autobus

Integracja
Nowi ludzie / Imprezy

Szkolenia i kursy

Ubezpieczenie
Leczenie / NNW

Aktualne oferty
wyjazdów Ski & Snb

TOP