FORGOT YOUR DETAILS?

Val di Fiemme

Dolomity / Alpy

To kompleks narciarski położony w regionie Trydent - Górna Adyga, składający się z 5 kurortów zimowych: Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavazè, Passo Rolle i największego - Ski Center Latemar. Sama Dolina Płomieni to w sumie ponad 140 km świetnie przygotowanych tras na wysokości od 1000 do 2300 m n.p.m. Ponadto, wchodzi w skład megakompleksu narciarskiego Dolomiti Superski, który pozwala na jednym skipassie zjeździć ponad 1200 km tras narciarskich.

Livigno

Alpy / Włochy

Livigno to jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich we włoskich Alpach, tuż przy granicy ze Szwajcarią. Ze względu na wysokie położenie panuje w nim mikroklimat i sezon narciarski trwa tam nieprzerwanie od początku grudnia do ostatnich dni kwietnia. Łącznie ośrodek oferuje 110 km świetnie przygotowanych tras o zróżnicowanym poziomie trudności, obsługiwanych przez 33 wyciągi i 3 światowej klasy snowparki.

Alpe di Siusi

Dolomity / Alpy

To skąpany we włoskim słońcu kompleks narciarski, uważany za jeden z najpiękniejszych w Dolomitach. Polecany zarówno dla zaawansowanych, jak i dla początkujących. Szerokie stoki, światowej klasy snowparki, tory saneczkowe i świetna lokalna kuchnia, to główne atuty tego regionu.

Tarifa

Andaluzja / Hiszpania

To hiszpańska mekka kitesurferów, położona na południowym krańcu kontynentalnej Europy. Piękne plaże, świetne warunki wiatrowe i surferski klimat na światowym poziomie, sprawiają, że jest to wręcz wymarzone miejsce do nauki kite’a. Dodatkowe atuty Tarify to urokliwe stare miasto i pyszna, lokalna kuchnia.

TOP