×

Pozostańmy w kontakcie

I Love Travels

Biuro podróży, turystyczne wyjazdy zorganizowane na wyjazdy letnie i zimowe obejmujące narty, snowboard, windsurfing oraz kitesurfing. Szkolenia, kursy, wyjazdy integracyjne dla firm.

więcej informacji o biurze podróży

Kontakt

+48 696 054 104
+48 606 103 433
rezerwacje@ilovetravels.pl
kontakt@ilovetravels.pl
biuro@ilovetravels.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Biuro Podróży ILoveTravels.pl

Realizacja: Worfordis.pl

FORGOT YOUR DETAILS?

Val di Fassa

Dolomity / Alpy

Val di Fassa to renomowany region narciarski w włoskich Dolomitach, oferujący różnorodne trasy dla każdego poziomu umiejętności. To miejsce zachwyca nie tylko miłośników sportów zimowych, lecz także tych, którzy pragną podziwiać niepowtarzalny urok alpejskiego krajobrazu. Z dziewięcioma ośrodkami narciarskimi oferuje ponad 200 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności, zapierających dech widoków na malownicze szczyty Dolomitów oraz dostęp do legendarnych terenów jak Sella Ronda czy lodowca Marmolada. Miasta jak Canazei, Moena czy Soraga stanowią serce tego regionu. Moena, Alpe Lusia, San Pellegrino i Falcade to nowoczesne rejony narciarskie z łącznie 10 km tras, zapewniające nowoczesne wyciągi, trzy snowparki i specjalne trasy dla miłośników freeridu.

Livigno

Alpy / Włochy

Livigno to jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich we włoskich Alpach, tuż przy granicy ze Szwajcarią. Ze względu na wysokie położenie panuje w nim mikroklimat i sezon narciarski trwa tam nieprzerwanie od początku grudnia do ostatnich dni kwietnia. Łącznie ośrodek oferuje 110 km świetnie przygotowanych tras o zróżnicowanym poziomie trudności, obsługiwanych przez 33 wyciągi i 3 światowej klasy snowparki.

Val di Sole

Alpy / Włochy

Val di Sole to raj dla narciarzy w północnych Włoszech, zapewniający idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Zróżnicowane trasy narciarskie, doskonale przystosowane do różnych umiejętności, sprawiają, że są one atrakcyjne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników narciarstwa. Obszar Val di Sole, obejmujący Folgarida-Mariileva, Madonna di Campiglio, Pinzolo i Pejo, oferuje niemal 150 km tras, z których 80% to trasy łatwe i czerwone. Jednak nawet dla zaawansowanych narciarzy znajdą się wyzwania, głównie w rejonie Madonny. Różnice wysokości od 900 do 3016 m n.p.m. gwarantują różnorodność terenów do narciarstwa od grudnia do kwietnia. Karnet na obszarze Val di Sole pozwala rozszerzyć możliwości narciarskie na Superskirama Adamello -  Brenta, obejmując około 340 km tras zjazdowych i 140 wyciągów. 

Hurghada

Afryka / Egipt

Błękitne wody, białe plaże oraz ogromna przestrzeń - Hurghada to świetne miejsce do nauki kitesurfingu i dlatego od długiego czasu cieszy się ogromną popularnością. Hurghada spełnia wszystkie kryteria dla tych, którzy pragną skupić się na doskonaleniu swoich kitesurfingowych umiejętności: szybki lot (4,5h z Polski!), ciepła, płytka woda, stabilny wiatra, oraz wiele udogodnień hotelowych aby odpocząć po pływaniu. My co roku wracamy w to samo miejsce jakim jest Sultan Kite School Hurghada, lokalna szkółka, która zapewnia nam idealne zaplecze do szykowania zajęć oraz sprzętu, a także idealne miejsce na chill po pływaniu!

 

Tarifa

Andaluzja / Hiszpania

To hiszpańska mekka kitesurferów, położona na południowym krańcu kontynentalnej Europy. Piękne plaże, świetne warunki wiatrowe i surferski klimat na światowym poziomie, sprawiają, że jest to wręcz wymarzone miejsce do nauki kite’a. Dodatkowe atuty Tarify to urokliwe stare miasto i pyszna, lokalna kuchnia.

TOP