×

Pozostańmy w kontakcie

I Love Travels

Biuro podróży, turystyczne wyjazdy zorganizowane na wyjazdy letnie i zimowe obejmujące narty, snowboard, windsurfing oraz kitesurfing. Szkolenia, kursy, wyjazdy integracyjne dla firm.

więcej informacji o biurze podróży

Kontakt

+48 696 054 104
+48 606 103 433
rezerwacje@ilovetravels.pl
kontakt@ilovetravels.pl
biuro@ilovetravels.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Biuro Podróży ILoveTravels.pl

Realizacja: Worfordis.pl

FORGOT YOUR DETAILS?

Biuro podróży
I Love Travels

Letnie wyjazdy na windsurfing i kite oraz zimowe na snowboard i narty.
Biuro podróżny I Love Travels organizuje niezapomniane rodzinne wakacje,
kursy, szkolenia i wyjazdy integracyjne.

I love Travels...

to wyjątkowe biuro podróży, założone przez grupę przyjaciół, których połączyła pasja do sportów letnich i zimowych. Organizujemy wyjazdy na narty i snowboard oraz na kitesurfing i windsurfing, o profilach: rodzinnym, studenckim oraz firmowym. Jeździmy do najatrakcyjniejszych kurortów w Polsce i za granicą, zapewniając Państwu profesjonalną obsługę i niepowtarzalną atmosferę.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów, sprawdzone kierunki, sympatyczna i wykwalifikowana kadra instruktorska oraz całe mnóstwo atrakcji integracyjnych, sprawiają, że z roku na rok rośnie grono naszych stałych klientów.

Wyjazdy letnie

Latem organizujemy wyjazdy kitesurfingowe i windsurfingowe w Polsce i za granicą. Słońce, plaża, wiatr i woda – to nasz przepis na udany aktywny wypoczynek.

W ramach naszych letnich wyjazdów zapewniamy zakwaterowanie, opiekę rezydenta, codzienny transport na spot i wiele aktywności integracyjnych. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne cenowo kursy wind i kite dla początkujących i zaawansowanych oraz możliwość wypożyczenia wysokiej klasy sprzętu szkółkowego.

Spróbuj swoich sił na
windsurfingu

Rozpocznij przygodę z
kitesurfingiem

Naucz się jeździć na
nartach

Wyjazdy zimowe

Jak zima, to tylko w górach! Od lat w sezonie zimowym nasi instruktorzy uczą narciarstwa i snowboardingu na najlepszych stokach w kraju i za granicą.

Naszym uczestnikom zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach i apartamentach oraz profesjonalną obsługę polskich rezydentów. Kadra instruktorska I Love Travels prowadzi szkolenia na każdym poziomie zaawansowania, dbając o bezpieczeństwo kursantów i wspaniałą atmosferę. Z nami z powodzeniem rozpoczniesz przygodę z deską lub nartami, a także rozwiniesz zdobyte już umiejętności.

Zakochaj się w
snowboardingu

Co więcej w I Love Travels?

W ofercie I Love Travels każdy znajdzie coś dla siebie. Przez cały rok organizujemy wyjazdy dla miłośników aktywnego wypoczynku – urlopy i wakacje dla rodzin z dziećmi i dla młodzieży, a także wyjazdy studenckie oraz szkolenia integracyjne dla firm.

obozy letnie i zimowe
w Polsce i za granicą

Aktywny wypoczynek i zabawa w doskonałym towarzystwie? To właśnie czeka na Was na naszych letnich i zimowych obozach. Takiego towarzystwa i atmosfery nie znajdziecie nigdzie indziej. Wyjazdy z cyklu Hangover Camps stały się już legendarne. Koniecznie sprawdźcie dlaczego!

Wyjazdy rodzinne
na narty, snb, kite i wind

Lubicie spędzać aktywnie czas całą rodziną? Mamy dla Was mnóstwo propozycji na cały rok. W sezonie zimowym zapraszamy na białe szaleństwo, a latem polecamy przygodę ze sportami wodnymi. Zadbamy o całą organizację i dodatkowe atrakcje dla dzieci, abyście mogli odpocząć i przywieźć z wyjazdu jak najlepsze wspomnienia.

Szkolenia i kursy
narty, snb, kite i wind

Interesuje Was wyjazd nastawiony na konkretny progres? Z nami nie tylko zdobędziecie nowe umiejętności, ale również zrobicie kursy instruktorskie. Nasza kadra wyszkoliła już wielu instruktorów. Jej doświadczenie i podejście do kursantów sprawiają, że grono naszych stałych klientów stale rośnie.

Wyjazdy integracyjne
na narty, snb, kite i wind

Jeśli integracja, to tylko aktywnie! Nic tak nie zacieśnia więzi, jak wspólne zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. Niezależnie od tego, czy wybierzecie się z nami w góry, czy na żagle, gwarantujemy, że przeżyjecie niezapomnianą przygodę.

TOP