×

Pozostańmy w kontakcie

I Love Travels

Biuro podróży, turystyczne wyjazdy zorganizowane na wyjazdy letnie i zimowe obejmujące narty, snowboard, windsurfing oraz kitesurfing. Szkolenia, kursy, wyjazdy integracyjne dla firm.

więcej informacji o biurze podróży

Kontakt

+48 696 054 104
+48 606 103 433
rezerwacje@ilovetravels.pl
kontakt@ilovetravels.pl
biuro@ilovetravels.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Biuro Podróży ILoveTravels.pl

Realizacja: Worfordis.pl

FORGOT YOUR DETAILS?

Kursy &
Szkolenia
narty / snb / windsurfing / kite

Kurs narty, snowbaord w Alpach!
Na naszych wyjazdach oferujemy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Uczymy zarówno dorosłych jak i dzieci. Dla najmłodszych organizujemy przedszkola narciarskie i szkółki windsurfingowe. Małe grupy gwarantują bezpieczeństwo i szybkie postępy w nauce. Dla zaawansowanych oferujemy kursy doszkalające z techniki sportowej, z elementami freestyle, a także kursy instruktorskie z narciarstwa, snowboardu i windsurfingu.

I Love Travels to doświadczony zespół
instruktorów sportów letnich i zimowych

Nasz team to wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem - absolwenci AWF kierunków Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja. Starannie opracowany program szkolenia sprawia, że wszyscy nasi trenerzy uczą według jednego schematu zgodnego ze standardami metodyki nauczania. Każdy z kursantów może przy tym liczyć na indywidualne podejście instruktora, uwzględniające jego poziom, predyspozycje i potrzeby. Naszym Klientom gwarantujemy progres i wspaniałą atmosferę zarówno w grupach jak i na lekcjach indywidualnych.

Od podstaw po perfekcję

Jak wyglądać może
Twoje szkolenie?

Niezależnie od tego, jakie szkolenie wybierzesz, możesz liczyć na nasz pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Biuro podróży I Love Travels dostosuje program kursu lub szkolenia do Twoich oczekiwań, możliwości czasowych i umiejętności. Zapewniamy:

  • szkolenia indywidualne i grupowe,
  • naukę dorosłych i młodzieży,
  • sympatycznych, doświadczonych instruktorów,
  • pomoc w doborze sprzętu i niezbędnego ekwipunku.

Zobacz co obejmuje nasza oferta
kursy i szkolenia podczas wyjazdów

Kurs narty - nauka jazdy, doskonalenie umiejętności

W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne. Dla najmłodszych organizujemy szkółki i przedszkola narciarskie, w których dzieci już od 3-go roku życia zaczynają bawić się na nartach. Zajęcia w grupie to doskonała forma aktywnego wypoczynku i doskonalenia techniki jazdy, poprzez ćwiczenia z elementami zabawy. Ofertę szkoleń indywidualnych kierujemy do tych, którym zależy na intensywnej nauce i szybkich postępach. Podczas takich kursów instruktor poświęca cały swój czas tylko jednej osobie.

Kurs snowboard - nauka i doskonalenie jazdy

Nasi instruktorzy snowboardu mają wieloletnie doświadczenie szkoleniowe. Pod ich okiem początkujący kursanci czują się na stoku pewnie i bezpiecznie.  Szybko uczą się wykonywać podstawowe skręty oraz zjeżdżać trasami o różnych stopniach trudności. Zaawansowanych snowboarderów, a w szczególności miłośników freestyle i freeride zapraszamy na nasze szkolenia pro - Indywidualnie lub w grupach.

Kurs windsurfing - naucz się pływać

Windsurfingu uczymy zarówno dorosłych jak i dzieci, już od 7-go roku życia.
Z jednej strony jest to wspaniały sport dla miłośników adrenaliny, z drugiej zaś, świetny sposób na spędzanie aktywnie rodzinnych wakacji.

Kurs kitesurfing - nauka od podstaw oraz dla zaawansowanych

Kitesurfingu uczymy od podstaw, a także na poziomie zaawansowanym – w tym tricków freestyle.
W Polsce szkolimy na płytkiej i bezpiecznej Zatoce Puckiej. Za granicą odwiedzamy sprawdzone spoty, takie jak Tarifa, Fuertaventura, Rodos, Karpathos, Soma Bay a także Brazylijskie spoty wave.

TOP