FORGOT YOUR DETAILS?

wyjazdy na
Kitesurfing

Zobacz nasze wyjazdy na kitesurfing. Pojedź z nami na kite camp i przekonaj się, że pływanie z latawcem wcale nie jest trudne.

Sycylia

zobacz więcej

Jastarnia

zobacz więcej

Safaga - Hurghada

zobacz więcej

Tarifa

oferta wkrótce

Kitesurfing
sezon 2020

W sezonie 2020 obstawiamy już wyjazdy na kitesurfing w kierunku Hiszpanii, Grecji oraz Egiptu. W sezonie 2019, jesienią zaliczyliśmy słoneczną Tarifę, gdzie czekały na nas długie piaszczyste plaże i świetne warunki wiatrowe. Tarifa to sprawdzone miejsce zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych surferów. Pozytywny surferski klimat, piękne widoki i doskonała lokalna kuchnia sprawią, że zakochacie się w tym miejscu.

wyjazdy na szkolenia
Kite za granicą

Podczas Kite Camp Tarifa 2019 mogliśmy wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu kitesurfingowym na każdym poziomie zaawansowania. Zdobyte umiejętności udokumentowane są kartą IKO (International Kitesurfing Organization). Z tych szkoleń będziecie mogli skorzystać również na najbliższych wyjazdach na kitesurfing z biurem podróży ILoveTravels.pl. Dla zaawansowanych polecamy szkolenia PRO, na których uczymy i doskonalimy proste i bardziej złożone tricki. Szkolenia odbywają się na szkółkowym sprzęcie sprawdzonych marek takich jak Slingshot, Duotone, DaSilva Kiteboarding. Dla samodzielnych kitesurferów istnieje możliwość wypożyczenia desek i latawców oraz wykupienia rescue.

Kursy i szkolenia kite

prowadzone przez doświadczonych
instruktorów

Najbliższe wyjazdy na kitesurfing w Polsce i za granicą

Masz pytania do oferty?

Zadzwoń do nas!

+48 728 238 897

Co zapewniamy?

Wyjazdy z I Love Travels to aktywny wypoczynek w doskonałej atmosferze. Starannie przygotowane oferty i profesjonalna organizacja są gwarancją udanych wakacji. Zapewniamy dużo dodatkowych atrakcji oraz gry i zabawy integracyjne. Z nami nie będziesz się nudził!

Zakwaterowanie
Hotel / Pensjonat

Transport
Samolot / Autobus

Integracja
Nowi ludzie / Imprezy

Nauka pływania
Szkolenia i kursy

Ubezpieczenie
Leczenie / NNW

Aktualne oferty
wyjazdów Kite

TOP