×

Pozostańmy w kontakcie

I Love Travels

Biuro podróży, turystyczne wyjazdy zorganizowane na wyjazdy letnie i zimowe obejmujące narty, snowboard, windsurfing oraz kitesurfing. Szkolenia, kursy, wyjazdy integracyjne dla firm.

więcej informacji o biurze podróży

Kontakt

+48 696 054 104
+48 606 103 433
rezerwacje@ilovetravels.pl
kontakt@ilovetravels.pl
biuro@ilovetravels.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Biuro Podróży ILoveTravels.pl

Realizacja: Worfordis.pl

FORGOT YOUR DETAILS?

wyjazdy na
Kitesurfing

Zobacz nasze wyjazdy na kitesurfing. Pojedź z nami na kite camp i przekonaj się, że pływanie z latawcem wcale nie jest trudne.

Hurghada - Egipt

Jastarnia

Sycylia - Włochy

Brazylia

Kitesurfing
sezon 2024

W sezonie 2024 obstawiamy już wyjazdy na kitesurfing w kierunk Egiptu, Jastarni i Brazylii. W sezonie 2023, jesienią zaliczyliśmy słoneczną Hurghadę, gdzie czekały na nas świetne warunki wiatrowe. Hurghada to sprawdzone miejsce zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych surferów. Pozytywny surferski klimat, piękne widoki i doskonała lokalna kuchnia sprawią, że zakochacie się w tym miejscu.

wyjazdy na szkolenia
Kite za granicą

Podczas Kite Camp Hurgada 2023 mogliśmy wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu kitesurfingowym na każdym poziomie zaawansowania. Zdobyte umiejętności udokumentowane są kartą IKO (International Kitesurfing Organization). Z tych szkoleń będziecie mogli skorzystać również na najbliższych wyjazdach na kitesurfing z biurem podróży ILoveTravels.pl. Dla zaawansowanych polecamy szkolenia PRO, na których uczymy i doskonalimy proste i bardziej złożone tricki. Szkolenia odbywają się na szkółkowym sprzęcie sprawdzonych marek takich jak Slingshot, Duotone, DaSilva Kiteboarding, Naish. Dla samodzielnych kitesurferów istnieje możliwość wypożyczenia desek i latawców oraz wykupienia rescue.

Kursy i szkolenia kite

prowadzone przez doświadczonych
instruktorów

Najbliższe wyjazdy na kitesurfing w Polsce i za granicą
Masz pytania do oferty?

Zadzwoń do nas!

+48 606 103 433

+48 696 054 104

 

Co zapewniamy?

Wyjazdy z I Love Travels to aktywny wypoczynek w doskonałej atmosferze. Starannie przygotowane oferty i profesjonalna organizacja są gwarancją udanych wakacji. Zapewniamy dużo dodatkowych atrakcji oraz gry i zabawy integracyjne. Z nami nie będziesz się nudził!

Zakwaterowanie
Hotel / Pensjonat

Transport
Samolot / Autobus

Integracja
Nowi ludzie / Imprezy

Nauka pływania
Szkolenia i kursy

Ubezpieczenie
Leczenie / NNW

Aktualne oferty
wyjazdów Kite

TOP