FORGOT YOUR DETAILS?

Sylwestrowy BANG 2023/2024 Wierchomla!

720 960 

Przez ostatnie lata Wierchomla pokazała nam, że Sylwester na sportowo i imprezowo to najlepsza forma przywitania Nowego Roku. Spędź ten wspaniały czas razem z nami i w gronie super ludzi! Zapraszamy 🙂

cena za osobę

Wyczyść

Opis

Sylwestrowy wyjazd na narty i snowboard
Wierchomla / Polska 

Termin: 27.12.2023 – 02.01.2024

W tym roku zadbamy o wszystko co potrzebne, aby wypocząć i dobrze się bawić. Przez ostatnie lata Wierchomla pokazała, że Sylwester na sportowo i imprezowo to najlepsza forma przywitania Nowego Roku. Atrakcji nie zabraknie i tym razem planujemy minimum 5 imprezowych wieczorów z główną atrakcją 31 grudnia! Noc sylwestrową standardowo spędzamy na stoku Wierchomla i w Szałasie pośrodku trasy!

Zakwaterowanie
Nocleg

Do wyboru mamy wiele różnych możliwości zakwaterowania. Mogą to być wysokiej klasy apartamenty 2,3,4 i 6 osobowe zlokalizowane tuż przy stoku, oraz sprawdzone agroturystyki ok 3 km od stoku, które wynajmujemy już od 9 lat. W Agroturystykach do wyboru mamy pokoje 2,3,4,5 i 6 osobowe. Ponad to do dyspozycji mamy aneksy kuchenne, jest również możliwość wykupienia przepysznych posiłków, które przyrządzają gospodynie. Gorąco polecamy gdyż jedzenie jest obłędne i kto raz spróbował, z całą pewnością będzie korzystał z tej dodatkowej opcji bez ponownego namawiania.

 

Apartamenty Wierchomla

Termin 27.12.2023 – 02.01.2024

Apartamenty i pokoje w Wierchomli zlokalizowane są na Południowym Stoku z przepięknym widokiem na Wyciągi „Dwie Doliny”. To nowo powstałe obiekty o wysokim standardzie. Apartamenty 6 i 4 osobowe posiadają własną łazienkę, aneks kuchenny, kominek, TV plazmowy + telewizję kablową oraz wifi. Zaplecze kuchenne w pokojach znajduje się na korytarzu – naczynia i kuchenka mikrofalowa. Przyjedź i zobacz urok malowniczego widoku, który roztacza się z okien kompleksu Apartamenty i pokoje w Wierchomli.

Wyżywienie:

We własnym zakresie, apartamenty posiadają dobrze wyposażoną kuchnię. Niedaleko znajduje się stacja narciarska, restauracja, pizzeria, karczma „pod Pustą”.

 

Pokoje Żywczak

Terminy do wyboru już od 27.12.2023 (4 noce minimum)

4 noce – 680 zł za os.

5 nocy – 740 zł za os.

6 nocy – 840 zł za os.

Wyżywienie:

W domkach znajdują się aneksy kuchenne, istnieje możliwość wykupienia wyżywienia: tylko śniadania 40 zł/os.

Agroturystyka znajduje się przy drodze głównej, na posesji znajduje się sklep spożywczy właścicieli oraz Grill w którym będziemy robić wieczorne integracje.

 

Pokoje Kulig

Terminy do wyboru już od 27.12.2023 (4 noce minimum)

4 noce – 680 zł za os.

5 nocy – 740 zł za os.

6 nocy – 840 zł za os.

Wyżywienie:

W domku znajduje się dobrze wyposażony aneksy kuchenny z jadalnią.

Agroturystyka znajduje się 100 m obok sklepu, blisko Agroturystyki Żywczak.

Region
Wierchomla / Polska

 • pełen program imprezowo-sportowy wraz z Sylwestrem na stoku!
 • atmosfera, której nie zapomnisz i będziesz miło wspominał!
 • piękne widoki, super warunki mieszkaniowe, bardzo blisko stoku!
 • sprawdzone i bardzo urokliwe miejsce!

Co jeszcze mnie czeka?
Atrakcje na miejscu

W programie mamy pełen program sportowo-imprezowy, codzienne jeżdżenie na stokach Wierchomla, wieczorne imprezy, ognisko, impreza Sylwestrowa na stoku i wiele wiele innych atrakcji.

Szkolenia narty i snb
Szkolenia i kursy

Na miejscu doszkolicie swoje umiejętności, a jeżeli ich nie posiadacie to będziecie mogli zacząć od podstaw. Możliwość zrobienia kursu lub wzięcia kilku lekcji. Wypożyczalnia sprzętu oraz wszystko co niezbędne do profesjonalnej jazdy jest dostępne na miejscu.

Ubezpieczanie
Warunki ochrony

W cenie jest ubezpieczenie obejmujące rozszerzoną ochronę KL i NNW

Koszty
Cena obejmuje / nie obejmuje

Cena zawiera:

 • Nocleg w 2-6 os apartamentach lub pokojach z aneksem kuchennym i łazienkami,
 • Nocleg w pokojach 2-6 osobowych w agroturystykach,
 • Specjalne atrakcje i imprezy integracyjne,
 • Opłaty za imprezy oraz dojazdy wynajętym autokarem na wieczorne imprezy z programu Sylwestrowy Bang!
 • Sylwestrowa impreza na stoku!
 • Ubezpieczenie (OC, KL i NNW i rehabilitacja).

Cena nie zawiera:

 • Karnetu narciarskiego, oraz karnetu sylwestrowego (do nabycia karnety ze zniżką I Love Travels)
 • Dojazdu na miejsce,
 • Wyżywienia,
 • Kaucji zwrotnej 200 zł za apartament (kaucja tylko w apartamentach na południowym stoku).

 

Zapraszamy do zapisów! Zobaczcie też film z poprzedniej edycji Sylwestrowego Bangu, jak wspaniale bawiliśmy się Wszyscy na stoku i poza nim 🙂

Informacje dodatkowe

Wybierz apartament lub pokój

Na południowym stoku Pokój 2 os., Na południowym stoku Pokój 3 os., Na południowym stoku Pokój 4 os., Na południowym stoku Pokój 6 os., Na południowym stoku Ap. 4 os., Na południowym stoku Ap. Studio 4 os., Na południowym stoku Ap. 6 os., Agroturystyka Żywczak 1 miejsce w pokoju 2,3,4 os., Agroturystyka Sztuczka 1 miejsce w pokoju 2,3,4,5,6 os., Agroturystyka Kulig 1 miejsce w pokoju 2,3,4 os., Agroturystyka na zakręcie 1 miejsce w pokoju 2,4os., Agroturystyka Żywczak z wyżywieniem 1 miejsce w pokoju 2,3,4 os., Agroturystyka Sztuczka z wyżywieniem 1 miejsce w pokoju 2,3,4,5,6 os., Agroturystyka na zakręcie z wyżywieniem 1 miejsce w pokoju 2,4os.

TOP